1bannermhc2.jpg 2 (1 van 2).jpg 2bannermhc.jpg header-3.jpg header.jpg header3.jpg header5.jpg shootout4.jpg

D3

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Louki Renna
Aanvoerder Minke ter Hedde
Aanvoerder Louki Renna

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Eindhoven D4 Concordia D2 (O)
Geel-Zwart D3 Nuenen D2 (O)
HCAS D2 (O) Meerssen D2 (O)
HOD D3 Nova D2 (O)
Horst D2 (O) Basko D3
Maastricht D3 Oranje-Rood D5

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Eindhoven D4 11 30 10 0 1
2 HCAS D2 11 29 9 2 0
3 HOD D3 11 23 7 2 2
4 Geel-Zwart D3 11 21 7 0 4
5 Maastricht D3 11 19 6 1 4
6 Concordia D2 11 17 5 2 4
7 Nova D2 11 15 4 3 4
8 Nuenen D2 11 12 4 0 7
9 Horst D2 11 10 3 1 7
10 Meerssen D2 11 7 2 1 8
11 Basko D3 11 6 2 0 9
12 Oranje-Rood D5 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 mrt HC Oranje Rood D5 n.n.b thuis
24 mrt Geel-Zwart D3 n.n.b thuis
31 mrt HCAS D2 n.n.b uit
7 apr HC Eindhoven D4 n.n.b thuis
14 apr H.O.D. D3 n.n.b uit
5 mei HC Horst D2 n.n.b thuis
12 mei V.M.H.C. Basko D3 n.n.b uit
19 mei HC Nova D2 n.n.b uit
26 mei R.H.C. Concordia D2 n.n.b uit
2 jun HV Meerssen D2 n.n.b thuis
16 jun Nuenen D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Geel-Zwart D3 Meerssen D2 (O) 5-0
HCAS D2 (O) Concordia D2 (O) 5-0
HOD D3 Basko D3 2-1
Horst D2 (O) Oranje-Rood D5 9-2
Maastricht D3 Nuenen D2 (O) 3-0
Eindhoven D4 Nova D2 (O) 6-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Nuenen D2 (O) Geel-Zwart D3 0-2
Concordia D2 (O) Eindhoven D4 3-5
Meerssen D2 (O) HCAS D2 (O) 1-1
Nova D2 (O) HOD D3 2-2
Basko D3 Horst D2 (O) 1-5
Oranje-Rood D5 Maastricht D3 2-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Geel-Zwart D3 Maastricht D3 1-6
Eindhoven D4 Meerssen D2 (O) 7-2
Basko D3 Oranje-Rood D5 4-0
HCAS D2 (O) Nuenen D2 (O) 2-1
HOD D3 Concordia D2 (O) 2-2
Horst D2 (O) Nova D2 (O) 2-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Oranje-Rood D5 Geel-Zwart D3 0-4
Maastricht D3 HCAS D2 (O) 1-2
Concordia D2 (O) Horst D2 (O) 2-2
Meerssen D2 (O) HOD D3 1-5
Nuenen D2 (O) Eindhoven D4 1-7
DINSDAG 2 OKTOBER 2018
Nova D2 (O) Basko D3 5-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Nova D2 (O) Oranje-Rood D5 2-2
Horst D2 (O) Meerssen D2 (O) 9-3
HOD D3 Nuenen D2 (O) 7-3
Eindhoven D4 Maastricht D3 5-3
HCAS D2 (O) Geel-Zwart D3 2-0
DINSDAG 9 OKTOBER 2018
Basko D3 Concordia D2 (O) 3-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Oranje-Rood D5 HCAS D2 (O) 0-7
Concordia D2 (O) Nova D2 (O) 3-2
Meerssen D2 (O) Basko D3 6-2
Nuenen D2 (O) Horst D2 (O) 3-2
Maastricht D3 HOD D3 2-3
Geel-Zwart D3 Eindhoven D4 1-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Basko D3 Nuenen D2 (O) 0-5
Nova D2 (O) Meerssen D2 (O) 5-1
Horst D2 (O) Maastricht D3 0-2
HOD D3 Geel-Zwart D3 1-0
Concordia D2 (O) Oranje-Rood D5 4-1
Eindhoven D4 HCAS D2 (O) 1-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
HCAS D2 (O) HOD D3 3-1
Geel-Zwart D3 Horst D2 (O) 3-2
Maastricht D3 Basko D3 10-0
Nuenen D2 (O) Nova D2 (O) 1-3
Meerssen D2 (O) Concordia D2 (O) 2-3
Oranje-Rood D5 Eindhoven D4 2-7
DINSDAG 6 NOVEMBER 2018
Maastricht D3 Nova D2 (O) 3-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Concordia D2 (O) Nuenen D2 (O) 4-2
Meerssen D2 (O) Oranje-Rood D5 7-2
HOD D3 Eindhoven D4 0-7
Horst D2 (O) HCAS D2 (O) 0-4
Basko D3 Geel-Zwart D3 1-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
HCAS D2 (O) Basko D3 4-0
Eindhoven D4 Horst D2 (O) 7-0
HOD D3 Oranje-Rood D5 7-0
Geel-Zwart D3 Nova D2 (O) 2-1
Nuenen D2 (O) Meerssen D2 (O) 4-2
Maastricht D3 Concordia D2 (O) 0-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Oranje-Rood D5 Nuenen D2 (O) 1-4
Basko D3 Eindhoven D4 2-7
Concordia D2 (O) Geel-Zwart D3 2-3
Horst D2 (O) HOD D3 0-1
Nova D2 (O) HCAS D2 (O) 2-2
Meerssen D2 (O) Maastricht D3 0-1