1bannermhc2.jpg 2 (1 van 2).jpg 2bannermhc.jpg header-3.jpg header.jpg header3.jpg header5.jpg shootout4.jpg

D4

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Laura Niesten
Aanvoerder Florentine Kruseman Aretz

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Son D2 (O) Tegelen D3 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hopbel D4 13 34 11 1 1
2 Son D2 13 29 9 2 2
3 Cranendonck D2 13 28 8 4 1
4 Maastricht D4 13 23 7 2 4
5 Deurne D2 13 19 6 1 6
6 Oranje-Rood D9 13 19 5 4 4
7 Tegelen D3 13 17 4 5 4
8 Boxmeer D3 13 15 5 0 8
9 Geldrop D4 13 13 4 1 8
10 Eersel D2 13 13 3 4 6
11 Horst D3 13 8 2 2 9
12 Oranje-Rood D11 13 2 0 2 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 mrt HC Oranje Rood D9 13:00 thuis - Veld 8
7 apr M.H.C. Deurne D2 12:30 thuis - Veld 8
14 apr HC Cranendonck D2 10:30 uit
5 mei Eersel D2 12:30 thuis - Veld 8
12 mei HTCSON Hockey D2 n.n.b uit
19 mei HC Horst D3 12:30 thuis - Veld 8
26 mei SMHC De Hopbel D4 15:00 uit
2 jun Tegelen D3 12:15 thuis - Veld 8
16 jun Hockey Geldrop D4 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Cranendonck D2 (O) Hopbel D4 2-2
Deurne D2 (O) Tegelen D3 0-2
Eersel D2 Horst D3 3-3
Maastricht D4 Geldrop D4 2-0
Son D2 (O) Oranje-Rood D9 1-2
Boxmeer D3 Oranje-Rood D11 2-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Horst D3 Son D2 (O) 1-2
Oranje-Rood D11 Maastricht D4 0-4
Hopbel D4 Eersel D2 3-0
Oranje-Rood D9 Boxmeer D3 3-1
Geldrop D4 Deurne D2 (O) 2-4
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Eersel D2 Tegelen D3 1-1
Cranendonck D2 (O) Geldrop D4 2-1
Deurne D2 (O) Oranje-Rood D11 5-2
Maastricht D4 Boxmeer D3 1-0
Son D2 (O) Hopbel D4 4-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Hopbel D4 Horst D3 5-0
Tegelen D3 Son D2 (O) 0-3
Oranje-Rood D9 Maastricht D4 0-1
Boxmeer D3 Deurne D2 (O) 1-4
Oranje-Rood D11 Cranendonck D2 (O) 1-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Deurne D2 (O) Maastricht D4 3-2
Hopbel D4 Oranje-Rood D9 3-0
Cranendonck D2 (O) Boxmeer D3 4-1
Son D2 (O) Geldrop D4 3-1
Eersel D2 Oranje-Rood D11 0-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Boxmeer D3 Eersel D2 5-2
Geldrop D4 Horst D3 4-2
Oranje-Rood D11 Son D2 (O) 1-4
Oranje-Rood D9 Deurne D2 (O) 2-1
Tegelen D3 Hopbel D4 1-3
Maastricht D4 Cranendonck D2 (O) 0-0
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Horst D3 Oranje-Rood D9 0-0
Geldrop D4 Eersel D2 1-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Hopbel D4 Geldrop D4 4-2
Eersel D2 Maastricht D4 0-3
Tegelen D3 Oranje-Rood D9 0-0
Son D2 (O) Boxmeer D3 6-0
Cranendonck D2 (O) Deurne D2 (O) 4-0
Horst D3 Oranje-Rood D11 6-0
DINSDAG 30 OKTOBER 2018
Tegelen D3 Cranendonck D2 (O) 0-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Deurne D2 (O) Eersel D2 1-4
Oranje-Rood D9 Cranendonck D2 (O) 1-0
Geldrop D4 Tegelen D3 0-0
Oranje-Rood D11 Hopbel D4 0-4
Boxmeer D3 Horst D3 5-1
Maastricht D4 Son D2 (O) 0-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Hopbel D4 Boxmeer D3 3-0
Son D2 (O) Deurne D2 (O) 1-1
Eersel D2 Cranendonck D2 (O) 0-7
Geldrop D4 Oranje-Rood D9 1-0
Tegelen D3 Oranje-Rood D11 3-1
Horst D3 Maastricht D4 0-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Oranje-Rood D11 Geldrop D4 0-4
Cranendonck D2 (O) Son D2 (O) 2-2
Deurne D2 (O) Horst D3 0-1
Boxmeer D3 Tegelen D3 0-2
Eersel D2 Oranje-Rood D9 0-0
Maastricht D4 Hopbel D4 1-3
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Son D2 (O) Eersel D2 3-0
Geldrop D4 Boxmeer D3 1-0
Tegelen D3 Maastricht D4 0-0
Hopbel D4 Deurne D2 (O) 2-0
Horst D3 Cranendonck D2 (O) 0-5
Oranje-Rood D9 Oranje-Rood D11 2-2
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Horst D3 Tegelen D3 1-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Cranendonck D2 (O) Tegelen D3 2-0
Eersel D2 Hopbel D4 0-1
Boxmeer D3 Oranje-Rood D9 1-0
Deurne D2 (O) Geldrop D4 6-1
Son D2 (O) Horst D3 3-1
Maastricht D4 Oranje-Rood D11 7-2
ZONDAG 24 MAART 2019
Boxmeer D3 Maastricht D4 2-1
Oranje-Rood D11 Deurne D2 (O) 1-6
Tegelen D3 Eersel D2 0-2
Oranje-Rood D9 Horst D3 2-1
Geldrop D4 Cranendonck D2 (O) 0-2
Hopbel D4 Son D2 (O) 2-0