1bannermhc2.jpg 1bannermhc2lustrum-85jaar.jpg 1headerHeren1a.jpg 2 (1 van 2).jpg 2bannermhc.jpg 2headerD11.jpg 2headerD4.jpg 3bannermhc2lustrum-85jaar.jpg header heren1.jpg header.jpg headerdames1.jpg headerdames3.jpg headerdames4.jpg wbannermhc2lustrum-85jaar.jpg

D4

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hopbel D4 22 56 18 2 2
2 Cranendonck D2 22 50 15 5 2
3 Son D2 22 45 14 3 5
4 Maastricht D4 22 35 11 2 9
5 Oranje-Rood D9 22 35 10 5 7
6 Deurne D2 22 30 10 3 9
7 Tegelen D3 22 28 7 7 8
8 Geldrop D4 22 26 8 2 12
9 Boxmeer D3 22 25 8 1 13
10 Eersel D2 22 22 5 7 10
11 Horst D3 22 8 2 5 15
12 Oranje-Rood D11 22 7 1 4 17

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Deurne D2 (O) Tegelen D3 0-2
Maastricht D4 Geldrop D4 2-0
Cranendonck D2 (O) Hopbel D4 2-2
Son D2 (O) Oranje-Rood D9 1-2
Boxmeer D3 Oranje-Rood D11 2-1
Eersel D2 Horst D3 3-3
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Oranje-Rood D11 Maastricht D4 0-4
Geldrop D4 Deurne D2 (O) 2-4
Horst D3 Son D2 (O) 1-2
Hopbel D4 Eersel D2 3-0
Oranje-Rood D9 Boxmeer D3 3-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Deurne D2 (O) Oranje-Rood D11 5-2
Maastricht D4 Boxmeer D3 1-0
Son D2 (O) Hopbel D4 4-2
Eersel D2 Tegelen D3 1-1
Cranendonck D2 (O) Geldrop D4 2-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Tegelen D3 Son D2 (O) 0-3
Oranje-Rood D11 Cranendonck D2 (O) 1-3
Boxmeer D3 Deurne D2 (O) 1-4
Hopbel D4 Horst D3 5-0
Oranje-Rood D9 Maastricht D4 0-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Hopbel D4 Oranje-Rood D9 3-0
Son D2 (O) Geldrop D4 3-1
Deurne D2 (O) Maastricht D4 3-2
Eersel D2 Oranje-Rood D11 0-0
Cranendonck D2 (O) Boxmeer D3 4-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Oranje-Rood D9 Deurne D2 (O) 2-1
Tegelen D3 Hopbel D4 1-3
Geldrop D4 Horst D3 4-2
Oranje-Rood D11 Son D2 (O) 1-4
Boxmeer D3 Eersel D2 5-2
Maastricht D4 Cranendonck D2 (O) 0-0
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Horst D3 Oranje-Rood D9 0-0
Geldrop D4 Eersel D2 1-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Cranendonck D2 (O) Deurne D2 (O) 4-0
Eersel D2 Maastricht D4 0-3
Tegelen D3 Oranje-Rood D9 0-0
Son D2 (O) Boxmeer D3 6-0
Horst D3 Oranje-Rood D11 6-0
Hopbel D4 Geldrop D4 4-2
DINSDAG 30 OKTOBER 2018
Tegelen D3 Cranendonck D2 (O) 0-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Deurne D2 (O) Eersel D2 1-4
Maastricht D4 Son D2 (O) 0-1
Oranje-Rood D9 Cranendonck D2 (O) 1-0
Boxmeer D3 Horst D3 5-1
Geldrop D4 Tegelen D3 0-0
Oranje-Rood D11 Hopbel D4 0-4
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Horst D3 Maastricht D4 0-2
Hopbel D4 Boxmeer D3 3-0
Tegelen D3 Oranje-Rood D11 3-1
Geldrop D4 Oranje-Rood D9 1-0
Eersel D2 Cranendonck D2 (O) 0-7
Son D2 (O) Deurne D2 (O) 1-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Eersel D2 Oranje-Rood D9 0-0
Cranendonck D2 (O) Son D2 (O) 2-2
Deurne D2 (O) Horst D3 0-1
Maastricht D4 Hopbel D4 1-3
Boxmeer D3 Tegelen D3 0-2
Oranje-Rood D11 Geldrop D4 0-4
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Hopbel D4 Deurne D2 (O) 2-0
Horst D3 Cranendonck D2 (O) 0-5
Geldrop D4 Boxmeer D3 1-0
Son D2 (O) Eersel D2 3-0
Oranje-Rood D9 Oranje-Rood D11 2-2
Tegelen D3 Maastricht D4 0-0
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Horst D3 Tegelen D3 1-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Maastricht D4 Oranje-Rood D11 7-2
Boxmeer D3 Oranje-Rood D9 1-0
Deurne D2 (O) Geldrop D4 6-1
Eersel D2 Hopbel D4 0-1
Son D2 (O) Horst D3 3-1
Cranendonck D2 (O) Tegelen D3 2-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Boxmeer D3 Maastricht D4 2-1
Oranje-Rood D11 Deurne D2 (O) 1-6
Oranje-Rood D9 Horst D3 2-1
Tegelen D3 Eersel D2 0-2
Geldrop D4 Cranendonck D2 (O) 0-2
Hopbel D4 Son D2 (O) 2-0
VRIJDAG 29 MAART 2019
Son D2 (O) Tegelen D3 5-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Eersel D2 Geldrop D4 2-1
Horst D3 Hopbel D4 1-2
Maastricht D4 Oranje-Rood D9 0-1
Deurne D2 (O) Boxmeer D3 2-0
Cranendonck D2 (O) Oranje-Rood D11 4-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Oranje-Rood D11 Eersel D2 1-1
Geldrop D4 Son D2 (O) 4-2
Tegelen D3 Horst D3 0-0
Oranje-Rood D9 Hopbel D4 1-1
Boxmeer D3 Cranendonck D2 (O) 1-2
Maastricht D4 Deurne D2 (O) 0-2
ZONDAG 14 APRIL 2019
Horst D3 Geldrop D4 0-4
Hopbel D4 Tegelen D3 1-0
Deurne D2 (O) Oranje-Rood D9 2-1
Son D2 (O) Oranje-Rood D11 3-0
Eersel D2 Boxmeer D3 0-0
Cranendonck D2 (O) Maastricht D4 2-1
ZONDAG 5 MEI 2019
Oranje-Rood D9 Tegelen D3 2-0
Maastricht D4 Eersel D2 3-2
Boxmeer D3 Son D2 (O) 2-1
Deurne D2 (O) Cranendonck D2 (O) 1-5
Oranje-Rood D11 Horst D3 2-1
Geldrop D4 Hopbel D4 1-4
ZONDAG 12 MEI 2019
Cranendonck D2 (O) Oranje-Rood D9 2-0
Tegelen D3 Geldrop D4 2-3
Hopbel D4 Oranje-Rood D11 3-1
Horst D3 Boxmeer D3 2-3
Son D2 (O) Maastricht D4 5-1
ZONDAG 19 MEI 2019
Oranje-Rood D9 Geldrop D4 3-1
Oranje-Rood D11 Tegelen D3 2-4
Boxmeer D3 Hopbel D4 1-3
Deurne D2 (O) Son D2 (O) 0-1
Cranendonck D2 (O) Eersel D2 5-0
ZONDAG 26 MEI 2019
Son D2 (O) Cranendonck D2 (O) 1-1
Geldrop D4 Oranje-Rood D11 1-1
Oranje-Rood D9 Eersel D2 2-0
Horst D3 Deurne D2 (O) 0-0
Hopbel D4 Maastricht D4 1-5
Tegelen D3 Boxmeer D3 2-1
ZONDAG 2 JUNI 2019
Oranje-Rood D11 Oranje-Rood D9 0-6
Cranendonck D2 (O) Horst D3 7-0
Deurne D2 (O) Hopbel D4 1-3
Maastricht D4 Tegelen D3 0-1
Boxmeer D3 Geldrop D4 1-2
Eersel D2 Son D2 (O) 4-1
MAANDAG 10 JUNI 2019
Eersel D2 Deurne D2 (O) 1-2
DINSDAG 11 JUNI 2019
Maastricht D4 Horst D3 3-0
ZONDAG 16 JUNI 2019
Geldrop D4 Maastricht D4 0-2
Oranje-Rood D11 Boxmeer D3 1-4
Hopbel D4 Cranendonck D2 (O) 3-1
Horst D3 Eersel D2 2-2
Tegelen D3 Deurne D2 (O) 0-0
Oranje-Rood D9 Son D2 (O) 2-4