1bannermhc2.jpg 2 (1 van 2).jpg 2bannermhc.jpg header-3.jpg header.jpg header3.jpg header5.jpg shootout4.jpg

D5

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jacqueline van Lunteren

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Blerick D2 (O) Heeze D2 (O)
Don Quishoot D6 Peel en Maas D1
Helmond D5 Eindhoven D6
Maastricht D5 Nova D3
Oranje-Rood D10 HOD D7 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Eersel D1 10 22 7 1 2
2 Peel en Maas D1 10 20 6 2 2
3 Eindhoven D6 10 19 6 1 3
4 Maastricht D5 10 18 5 3 2
5 Blerick D2 10 18 5 3 2
6 Nova D3 10 17 5 2 3
7 Don Quishoot D6 10 15 5 0 5
8 Heeze D2 10 12 3 3 4
9 HOD D7 10 7 2 1 7
10 Oranje-Rood D10 10 5 1 2 7
11 Helmond D5 10 2 0 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 mrt HC Nova D3 n.n.b thuis
24 mrt Don Quishoot D6 n.n.b thuis
31 mrt HC Helmond D5 n.n.b uit
7 apr Hockeyclub Blerick D2 n.n.b thuis
14 apr Eersel D1 12:30 uit
5 mei HC Oranje Rood D10 n.n.b thuis
12 mei H.O.D. D7 n.n.b uit
26 mei HOCKEY HEEZE D2 n.n.b uit
2 jun HC Eindhoven D6 n.n.b thuis
16 jun Hockeyclub Peel & Maas D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Helmond D5 Heeze D2 (O) 0-6
Maastricht D5 Peel en Maas D1 1-5
Oranje-Rood D10 Nova D3 1-6
Don Quishoot D6 Eindhoven D6 1-4
Blerick D2 (O) Basko D4 7-0
Eersel D1 HOD D7 3-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
HOD D7 Oranje-Rood D10 4-2
Eindhoven D6 Helmond D5 4-0
Basko D4 Eersel D1 0-6
Peel en Maas D1 Don Quishoot D6 3-1
Heeze D2 (O) Blerick D2 (O) 2-2
Nova D3 Maastricht D5 2-2
DINSDAG 18 SEPTEMBER 2018
Oranje-Rood D10 Basko D4 3-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
HOD D7 Nova D3 0-4
Helmond D5 Peel en Maas D1 2-3
Eersel D1 Heeze D2 (O) 4-1
Blerick D2 (O) Eindhoven D6 1-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Peel en Maas D1 Blerick D2 (O) 0-1
Nova D3 Don Quishoot D6 3-2
Heeze D2 (O) Oranje-Rood D10 2-2
Maastricht D5 Helmond D5 8-0
Basko D4 HOD D7 1-3
Eindhoven D6 Eersel D1 3-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Eersel D1 Peel en Maas D1 3-2
Basko D4 Nova D3 0-4
Blerick D2 (O) Maastricht D5 2-2
HOD D7 Heeze D2 (O) 1-7
Helmond D5 Don Quishoot D6 1-2
WOENSDAG 10 OKTOBER 2018
Nova D3 Helmond D5 3-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Heeze D2 (O) Basko D4 4-0
Eindhoven D6 HOD D7 2-4
Don Quishoot D6 Blerick D2 (O) 4-2
Maastricht D5 Eersel D1 2-2
Peel en Maas D1 Oranje-Rood D10 8-2
DONDERDAG 18 OKTOBER 2018
Oranje-Rood D10 Eindhoven D6 3-0
VRIJDAG 19 OKTOBER 2018
Heeze D2 (O) Peel en Maas D1 1-1
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Don Quishoot D6 Maastricht D5 1-4
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
HOD D7 Peel en Maas D1 0-3
Basko D4 Eindhoven D6 2-2
Heeze D2 (O) Nova D3 4-2
Blerick D2 (O) Helmond D5 4-0
Eersel D1 Don Quishoot D6 3-1
Oranje-Rood D10 Maastricht D5 3-6
VRIJDAG 2 NOVEMBER 2018
HOD D7 Don Quishoot D6 1-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Helmond D5 Eersel D1 0-1
Don Quishoot D6 Oranje-Rood D10 7-0
Eindhoven D6 Heeze D2 (O) 2-1
Maastricht D5 HOD D7 6-1
Nova D3 Blerick D2 (O) 2-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Eindhoven D6 Nova D3 2-1
Eersel D1 Blerick D2 (O) 0-3
Oranje-Rood D10 Helmond D5 1-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Helmond D5 HOD D7 2-2
Blerick D2 (O) Oranje-Rood D10 3-1
Maastricht D5 Heeze D2 (O) 3-2
Peel en Maas D1 Eindhoven D6 3-2
Eersel D1 Nova D3 4-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
HOD D7 Blerick D2 (O) 1-6
Nova D3 Peel en Maas D1 1-1
Heeze D2 (O) Don Quishoot D6 3-4
Eindhoven D6 Maastricht D5 6-3
Oranje-Rood D10 Eersel D1 1-3