1bannermhc2.jpg 2 (1 van 2).jpg 2bannermhc.jpg header-3.jpg header.jpg header3.jpg header5.jpg shootout4.jpg

H3

Ondersteuning

Functie Naam
Teammanager Giel Custers
Aanvoerder Oliver Onions

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Nuenen H3 Eindhoven H3

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Helmond H4 11 25 8 1 2
2 Nova H2 11 23 7 2 2
3 Geldrop H3 11 22 7 1 3
4 Oranje-Rood H7 11 22 7 1 3
5 Oedenrode H2 11 22 7 1 3
6 Den Bosch H6 11 21 6 3 2
7 Maastricht H3 11 20 6 2 3
8 Oranje-Rood H10 11 16 5 1 5
9 Don Quishoot H5 11 7 2 1 8
10 Hopbel H4 11 4 1 1 9
11 Nuenen H3 10 3 1 0 9
12 Eindhoven H3 10 0 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 mrt HC Nova H2 n.n.b uit
24 mrt HC Eindhoven H3 n.n.b thuis
31 mrt HC Oranje Rood H10 n.n.b uit
7 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch H6 n.n.b uit
14 apr Nuenen H3 n.n.b uit
5 mei HC Helmond H4 n.n.b thuis
12 mei SMHC De Hopbel H4 n.n.b uit
19 mei HC Oranje Rood H7 n.n.b thuis
26 mei Don Quishoot H5 n.n.b uit
2 jun Hockey Geldrop H3 n.n.b thuis
16 jun Sint Oedenrode H2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Nova H2 (O) Don Quishoot H5 6-2
Oedenrode H2 (O) Maastricht H3 2-5
Den Bosch H6 Helmond H4 0-5
Oranje-Rood H10 Hopbel H4 6-1
Eindhoven H3 Oranje-Rood H7 0-8
Nuenen H3 Geldrop H3 2-8
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Maastricht H3 Nova H2 (O) 2-1
Oranje-Rood H7 Oranje-Rood H10 2-3
Don Quishoot H5 Eindhoven H3 5-0
Hopbel H4 Den Bosch H6 2-3
Helmond H4 Nuenen H3 10-0
Geldrop H3 Oedenrode H2 (O) 4-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Helmond H4 Geldrop H3 6-0
Nova H2 (O) Oedenrode H2 (O) 3-0
Nuenen H3 Hopbel H4 3-1
Den Bosch H6 Oranje-Rood H7 3-3
Eindhoven H3 Maastricht H3 4-6
Oranje-Rood H10 Don Quishoot H5 4-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Oranje-Rood H7 Nuenen H3 4-0
Maastricht H3 Oranje-Rood H10 4-0
Oedenrode H2 (O) Eindhoven H3 5-1
Hopbel H4 Helmond H4 0-4
Geldrop H3 Nova H2 (O) 2-2
Don Quishoot H5 Den Bosch H6 1-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Helmond H4 Oranje-Rood H7 4-0
Maastricht H3 Den Bosch H6 0-4
Hopbel H4 Geldrop H3 2-6
Oranje-Rood H10 Oedenrode H2 (O) 1-1
Eindhoven H3 Nova H2 (O) 3-5
WOENSDAG 10 OKTOBER 2018
Nuenen H3 Don Quishoot H5 0-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Geldrop H3 Eindhoven H3 13-0
Oranje-Rood H7 Hopbel H4 3-1
Don Quishoot H5 Helmond H4 0-5
Maastricht H3 Nuenen H3 5-1
Oedenrode H2 (O) Den Bosch H6 3-1
Nova H2 (O) Oranje-Rood H10 1-0
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Nuenen H3 Oedenrode H2 (O) 0-8
Hopbel H4 Don Quishoot H5 4-1
Den Bosch H6 Nova H2 (O) 2-2
Oranje-Rood H10 Eindhoven H3 7-0
Helmond H4 Maastricht H3 1-1
Oranje-Rood H7 Geldrop H3 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Eindhoven H3 Den Bosch H6 1-10
Oedenrode H2 (O) Helmond H4 4-0
Geldrop H3 Oranje-Rood H10 3-2
Nova H2 (O) Nuenen H3 6-2
Maastricht H3 Hopbel H4 1-1
Don Quishoot H5 Oranje-Rood H7 0-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Hopbel H4 Oedenrode H2 (O) 2-3
Oranje-Rood H7 Maastricht H3 3-2
Don Quishoot H5 Geldrop H3 0-2
Den Bosch H6 Oranje-Rood H10 1-0
Helmond H4 Nova H2 (O) 0-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Den Bosch H6 Geldrop H3 2-1
Oranje-Rood H10 Nuenen H3 4-0
Eindhoven H3 Helmond H4 0-7
Oedenrode H2 (O) Oranje-Rood H7 5-4
Nova H2 (O) Hopbel H4 3-1
Maastricht H3 Don Quishoot H5 2-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Don Quishoot H5 Oedenrode H2 (O) 2-3
Helmond H4 Oranje-Rood H10 5-1
Geldrop H3 Maastricht H3 5-1
Nuenen H3 Den Bosch H6 2-4
Hopbel H4 Eindhoven H3 4-5
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Oranje-Rood H7 Nova H2 (O) 3-2