1bannermhc2.jpg 2 (1 van 2).jpg 2bannermhc.jpg 2headerD11.jpg 2headerD4.jpg Dames 1 teamfoto 2020-2021 zonder begeleiding bewerkt 1.jpg header heren1.jpg header.jpg headerdames1.jpg headerdames3.jpg headerdames4.jpg MHC Heren 1 - 2020 Banner 1.jpg

Dames 2

Spelers Dames 2

Fieneke van den Akker
Kirsten Bosma-van Daatselaar
Elke Bovelander
Myrr van den Broek
Caroline Bruls
Mariet Elissen-van Rijt
Chidi Graus
Carlijn van Griensven
Dominique Heltzel
Sinead James
Anna Kooister
Saskia Mulder
Jorien Rijper
Anouk Smits
Caro Theunisz
Lobke van Tongeren
Lot van de Ven
Michelle Verheijden
Lis Zandbergen

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Raoul Honings
Teammanager Kirsten Bosma-van Daatselaar
Aanvoerder Myrr van den Broek

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Best D2 Den Bosch D2-O
Boxmeer D2-O Weert D2-O
Delta Venlo D3 Oranje-Rood D3
Eindhoven D3 Don Quishoot D2-O
MEP D2 Oranje-Rood D5
Oranje-Rood D4 Maastricht D2-O

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 MEP D2 6 18 6 0 0
2 Boxmeer D2 6 15 5 0 1
3 Oranje-Rood D3 6 14 4 2 0
4 Den Bosch D2 6 13 4 1 1
5 Maastricht D2 6 9 3 0 3
6 Best D2 6 9 3 0 3
7 Oranje-Rood D5 6 7 2 1 3
8 Delta Venlo D3 6 6 2 0 4
9 Don Quishoot D2 6 6 2 0 4
10 Oranje-Rood D4 6 6 2 0 4
11 Weert D2 6 3 1 0 5
12 Eindhoven D3 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt HC Oranje Rood D4 n.n.b uit
14 mrt HC Eindhoven D3 n.n.b thuis
21 mrt MHC Boxmeer D2 n.n.b uit
28 mrt MHC MEP D2 n.n.b thuis
11 apr HC Delta Venlo D3 n.n.b uit
18 apr MHC Best D2 n.n.b thuis
25 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch D2 n.n.b uit
16 mei HC Oranje Rood D3 n.n.b thuis
30 mei HC Oranje Rood D5 n.n.b uit
6 jun HV Weert D2 n.n.b thuis
13 jun Don Quishoot D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Don Quishoot D2-O Eindhoven D3 3-0
Weert D2-O Boxmeer D2-O 0-1
Maastricht D2-O Oranje-Rood D4 2-0
Oranje-Rood D5 MEP D2 0-1
Oranje-Rood D3 Delta Venlo D3 4-1
Den Bosch D2-O Best D2 2-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Oranje-Rood D4 Den Bosch D2-O 2-1
Eindhoven D3 Maastricht D2-O 0-1
MEP D2 Weert D2-O 2-0
Delta Venlo D3 Oranje-Rood D5 1-0
Best D2 Oranje-Rood D3 2-5
Boxmeer D2-O Don Quishoot D2-O 4-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Eindhoven D3 Oranje-Rood D4 2-3
Oranje-Rood D3 Den Bosch D2-O 0-0
Oranje-Rood D5 Best D2 3-1
Weert D2-O Delta Venlo D3 2-0
Don Quishoot D2-O MEP D2 2-3
Maastricht D2-O Boxmeer D2-O 3-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Best D2 Weert D2-O 1-0
Delta Venlo D3 Don Quishoot D2-O 0-1
MEP D2 Maastricht D2-O 2-0
Boxmeer D2-O Eindhoven D3 4-1
Oranje-Rood D4 Oranje-Rood D3 1-3
Den Bosch D2-O Oranje-Rood D5 3-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Eindhoven D3 MEP D2 1-5
Boxmeer D2-O Oranje-Rood D4 3-0
Weert D2-O Den Bosch D2-O 1-3
Don Quishoot D2-O Best D2 0-1
Maastricht D2-O Delta Venlo D3 3-1
VRIJDAG 9 OKTOBER 2020
Oranje-Rood D5 Oranje-Rood D3 2-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Oranje-Rood D4 Oranje-Rood D5 1-4
MEP D2 Boxmeer D2-O 1-0
Delta Venlo D3 Eindhoven D3 5-0
Best D2 Maastricht D2-O 2-1
Den Bosch D2-O Don Quishoot D2-O 3-0
Oranje-Rood D3 Weert D2-O 2-0

H1

H1 heeft geen aankomende wedstrijden

D1

D1 heeft geen aankomende wedstrijden

Hoofdsponsor

Zoeken

Agenda

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Vandaag jarig

Floor Hegge
Eline Huurman
Anoek Neervoort
Laura Osterrieth
Sophia de Spiegeleire