1bannermhc2.jpg 1bannermhc2lustrum-85jaar.jpg 1headerHeren1a.jpg 2 (1 van 2).jpg 2bannermhc.jpg 2headerD11.jpg 2headerD4.jpg 3bannermhc2lustrum-85jaar.jpg header heren1.jpg header.jpg headerdames1.jpg headerdames3.jpg headerdames4.jpg wbannermhc2lustrum-85jaar.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Keepers - Jongste Jeugd Trainingsgroep KG6 - AB
17:00 - 18:15 J6E2 Youran Dassen KG7 - A
17:00 - 18:15 J6E3 Olivier van der Molen KG7 - B
17:00 - 18:15 MF1 Luca Berghof KG4 - ABC
17:00 - 18:15 MF2 Frederike Adriaens
Sonja Henfling
KG4 - ABC
17:00 - 18:15 MF3 Jasper Schambergen KG4 - ABC
17:00 - 18:15 MF4 KG4 - ABC
17:00 - 18:15 MF5 Jasmijn Lindenbergh KG4 - D
18:00 - 19:00 Keepers Trainingsgroep KG6 - AB
18:15 - 19:30 JC2 River Stassen KG7 - AB
18:15 - 19:30 JD2 Jasper Schambergen
Jeroen Passier
KG4 - AB
18:15 - 19:30 MB3 Hans Ader KG8 - AB
18:15 - 19:30 MC1 Diemar Tonningen KG6 - CD
18:15 - 19:30 MC3 Gladys van Schoonhoven van Beurden KG8 - CD
18:15 - 19:30 MD3 Luca Berghof KG4 - CD
19:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep KG6 - AB
19:30 - 20:45 MA3 Diemar Tonningen KG6 - CD
19:30 - 20:45 MA4 Hans Ader KG8 - AB
20:45 - 22:30 D2 Raoul Honings KG6 - CD
21:00 - 22:30 Keepers Trainingsgroep KG6 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 J6E1 KG4 - C 1x JA1
17:00 - 18:15 J8E1 KG4 - A 1x JB1
17:00 - 18:15 J8E2 Bas Hamaekers KG4 - B
17:00 - 18:15 M6E1 Florine Lim KG6 - A 1x MA1
17:00 - 18:15 M6E2 Anna Henfling
Cecilia Beerkens
KG6 - B
17:00 - 18:15 M6E3 Anne-Sophie Prickartz
Elise Osterhaus
KG6 - C
17:00 - 18:15 M6E4 Daniëlle Jongenburger KG6 - D
17:00 - 18:15 M8E1 Puck Hamaekers KG7 - A
17:00 - 18:15 M8E2 Ernest Lempers KG7 - B
17:00 - 18:15 M8E3 KG7 - C 1x MB1
17:00 - 18:15 M8E4 KG7 - D 1x MB1
18:15 - 19:30 JC1 Dominique Winkens KG4 - AB
18:15 - 19:30 JD1 Frank Dieteren
Janick Soudant
KG6 - CD
18:15 - 19:30 MB4 Bas Hamaekers KG4 - CD
18:15 - 19:30 MD1 Étienne Willems
Bas van Grol
KG6 - AB
18:15 - 19:30 MD2 Mirte van Hees KG8 - AB
18:15 - 19:30 MD4 Patrick Maas KG8 - CD
18:15 - 19:30 MD5 Roger van den Bosch KG7 - AB
18:15 - 19:30 MD6 Tanja Meijers - Wijnen
Charlotte Schambergen- Maurer
KG7 - CD
19:30 - 20:45 JA1 Jorrit Steinweg
Roald van der Harst
KG8 - CD
19:30 - 20:45 JB1 Dennis Candel KG6 - AB
19:30 - 20:45 JB2 Janick Soudant KG7 - AB
19:30 - 20:45 MA1 Michiel Stap KG4 - AB
19:30 - 20:45 MA2 Femke Slijpen KG7 - CD
19:30 - 20:45 MB1 Raoul Honings KG4 - CD
19:30 - 20:45 MB2 Baer Adriaens KG6 - CD
19:30 - 20:45 MC2 Gladys van Schoonhoven van Beurden KG8 - AB
20:45 - 22:30 D1 Étienne Willems KG6
20:45 - 22:30 D3 KG8 - CD
20:45 - 22:30 D4 KG7 - AB
20:45 - 22:30 D6 KG7 - CD
20:45 - 22:30 H1 Michiel Stap KG4
20:45 - 22:30 H2 KG8 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:30 Instroom E / D Trainingsgroep KG4 MD 1e jaars
15:30 - 17:00 Instroom E / D Trainingsgroep KG4 MD 2e jaars
15:30 - 17:00 Instroom E / D Trainingsgroep KG6 JD 1e en 2e jaars
17:00 - 18:00 benjamins Étienne Willems KG4 - AB
17:00 - 18:00 JF3 KG4 - CD
17:00 - 18:00 MF6 KG4 - CD
17:00 - 18:00 MF7 KG4 - CD
18:15 - 19:30 JC3 Maria Kolber KG7 - AB
18:15 - 19:30 MA1 Michiel Stap KG4 - AB
18:15 - 19:30 MB3 Hans Ader
Roos Neervoort
Pascal Wauben
KG4 - CD
18:15 - 19:30 MC1 Diemar Tonningen
Ralph Jacobs
KG6 - CD
18:15 - 19:30 MC2 Gladys van Schoonhoven van Beurden KG6 - AB
18:15 - 19:30 MC4 Imke Janssen KG8 - CD
18:15 - 19:30 MC5 Kim Wehrens KG8 - AB
19:30 - 20:45 JB1 Dennis Candel KG6 - AB
19:30 - 20:45 MA3 KG8 - AB
19:30 - 20:45 MA4 Diemar Tonningen KG4 - CD
19:30 - 20:45 MB2 KG4 - AB
19:30 - 20:45 MB5 Hans Ader
Roeland Janssen
KG6 - CD
19:30 - 20:45 MC3 Imke Janssen KG7 - AB
20:45 - 22:30 Trimhockey Trainingsgroep KG6 Diemar Tonningen
20:45 - 22:30 UM SPORT Trainingsgroep KG7
20:45 - 22:30 D2 Étienne Willems KG4 - AB
20:45 - 22:30 Jong Heren 1 Dennis Candel KG4 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 J6E2 Teun Dorenbosch KG6 - C
17:00 - 18:15 J6E3 Ewout Eenhoorn KG6 - D
17:00 - 18:15 MF1 Luca Berghof KG4 - ABC
17:00 - 18:15 MF2 Wouter Pelkmans KG4 - ABC
17:00 - 18:15 MF3 Jasper Schambergen KG4 - ABC
17:00 - 18:15 MF4 Daniëlle van de Beek KG4 - ABC
17:00 - 18:15 MF5 Florine Lim KG4 - D
18:15 - 19:30 H1 Michiel Stap KG4
18:15 - 19:30 JC2 River Stassen KG7 - AB
18:15 - 19:30 JD1 Frank Dieteren
Janick Soudant
KG8 - AB
18:15 - 19:30 JD2 Jasper Schambergen
Jeroen Passier
KG8 - CD
18:15 - 19:30 MD2 Mirte van Hees KG6 - AB
18:15 - 19:30 MD4 Patrick Maas KG6 - CD
19:30 - 20:45 D1 Étienne Willems KG4 - CD Oneven weken
19:30 - 20:45 JB2 Janick Soudant KG7 - CD
19:30 - 20:45 JC1 Dominique Winkens KG6 - AB
19:30 - 20:45 MA2 Bas Meijers KG6 - CD
19:30 - 20:45 MB1 Raoul Honings KG4 - AB
19:30 - 20:45 MB4 Oliver Onions KG8 - AB
19:30 - 20:45 MB5 Hans Ader
Roeland Janssen
KG8 - CD
20:45 - 22:30 Trainingsleden (MSHC) Trainingsgroep KG7 - AB
20:45 - 22:30 D5 KG8 - AB
20:45 - 22:30 D7 KG8 - CD
20:45 - 22:30 H2 KG4 - AB
20:45 - 22:30 H3 KG4 - CD
20:45 - 22:30 H4 KG6 - AB
20:45 - 22:30 Veteranen B KG6 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 J6E1 Sjoerdje Dethmers KG7 - C
17:00 - 18:15 J8E1 Bas van Grol KG7 - A
17:00 - 18:15 J8E2 River Stassen KG7 - B
17:00 - 18:15 M6E1 Guusje Creemers KG6 - A
17:00 - 18:15 M6E2 Anna Henfling
Ellemijn Montulet
KG6 - B
17:00 - 18:15 M6E3 Kiki Bessems KG6 - C
17:00 - 18:15 M6E4 Sharon van Gool KG6 - D
17:00 - 18:15 M8E1 Amber van den Bosch
Anouk Graven
KG4 - A
17:00 - 18:15 M8E2 Ernest Lempers KG4 - B
17:00 - 18:15 M8E3 Nora Lindenbergh KG4 - C
17:00 - 18:15 M8E4 Maarten Wellens KG4 - D
17:00 - 18:15 MD5 Roger van den Bosch KG8 - AB
17:00 - 18:15 MD6 Charlotte Schambergen- Maurer
Tanja Meijers - Wijnen
KG8 - CD
18:15 - 19:30 JC3 Bas van Grol KG6 - AB
18:15 - 19:30 MA1 Michiel Stap KG4 - CD
18:15 - 19:30 MC5 Jessica Heuperman KG6 - CD
18:15 - 19:30 MD1 Étienne Willems KG8 - AB
18:15 - 19:30 MD3 Luca Berghof KG8 - CD
19:30 - 20:45 JA1 Jorrit Steinweg
Roald van der Harst
KG4 - AB
19:30 - 20:45 JB1 Dennis Candel KG4 - CD Oneven weken
19:30 - 20:45 JB1 Dennis Candel KG8 - AB Even weken
19:30 - 20:45 JC1 Dominique Winkens KG8 - AB Oneven weken
19:30 - 20:45 JC1 Dominique Winkens KG4 - CD Even weken
19:30 - 20:45 MB1 Raoul Honings KG6 - AB
19:30 - 20:45 MB2 Baer Adriaens KG8 - CD
19:30 - 20:45 MC1 Ralph Jacobs KG6 - CD
19:30 - 20:45 MC2 KG7 - CD Dames 1
19:30 - 20:45 MC4 KG7 - AB Dames 1
20:45 - 22:30 D1 Étienne Willems KG4
20:45 - 22:30 H1 Michiel Stap KG6

H1

H1 heeft geen aankomende wedstrijden

D1

D1 heeft geen aankomende wedstrijden

Hoofdsponsor

Zoeken

Agenda

Nog geen agenda punten.

Verslagen

Nog geen verslagen.

Vandaag jarig

Kiki van den Bogaard
Jasmijn Doppen
Sonja Henfling
Mare-Elaine Kuijf
Marlous Schnackers