1bannermhc.jpg 1bannermhc2.jpg 1_1IntToernooiDB2017-175kopie.jpg 2 (1 van 2).jpg 2 (2 van 2).jpg 2bannermhc.jpg 2heren1.jpg header-3.jpg header.jpg

Organisatie

Commissies
Accommodatie - Mail
Stefan Soudant
Clubhuis- en barcoördinator
 mail
Arbitrage - Mail
Dennis Candel
Coördinator arbitrage
 mail
Communicatie - Mail
Eugenie Duynstee
Webredactie
 mail
Rob van Grol
Webredactie
 mail
Eszter Henfling - Horvath
Webredactie
 mail
Mary McCarthy
Webredactie
 mail
Tony Remans
Webredactie
 mail
Marc Schnabel
LISA-Beheer
 mail
Financiën - Mail
Roger Vos
Penningmeester
 mail
Ellen Giesen
Contributie-inning
 mail
Jack Giesen
Financiële Administratie
 mail
Jeugd - Mail
Patrick Maas
Bestuurslid Jeugd
 mail
Antoine Aben
Voorzitter
 mail
Antoine Aben
Coördinator meisjes A en B1
 mail
Olga Baltus
Coördinator jongens
 mail
Paul Defauwes
Coördinator jongens
 mail
Georgette Smeets - Snijders
Coördinator meisjes C
 mail
Monique Poffé
Coördinator meisjes D
 mail
Arjan Rensma
Coördinator meisjes B2-6
 mail
Marie-Therese Pelgrim
LG-Hockey
 mail
Jeugdbestuur
Isabel de Bruyn
Voorzitter
 mail
Saar van den Heuvel
Secretaris
 mail
Toernooi commissie
Siska Petit - van Houdt
Voorzitter
 mail
Jongste Jeugd - Mail
Fleur Kapiteijn
Voorzitter
 mail
Marike Adriaens-van de Water
Coördinator E8-tallen
 mail
Fleur Kapiteijn
Coördinator E8-tallen
 mail
Arjen Osterhaus
Coördinator E6-tallen
 mail
Annebelle Adriaans- Jaspars
Coördinator F-teams
 mail
Barbara Jongen
Coördinator F-teams
 mail
Natalja Sarneel
Coördinator F-teams
 mail
Daniëlle van de Beek
Coõrdinator Funkey - Benjamins
 mail
Daniëlle Jongenburger
Coördinator Activiteiten en Informatie
 mail
Kascontrole - Mail
Marc Bemelmans

Jim Jackman

Materiaalcommissie - Mail
Roger Vos
Bestuurslid
Stefanie Geraerds
Materiaalcommissaris
 mail
Secretariaat en ledenadministratie - Mail
Marjon Janssens
Ledenadministratie
 mail
Senioren - Mail
Eric Neervoort
Coördinator Senioren
 mail
Anne Floor Jansen van Galen
Praeses MSHC
 mail
Henrike van Megen
Secretaris MSHC
 mail
Minke Geense
Trimhockey
 mail
Sponsoring - Mail
Marcel Goessen
Bestuurslid
Karin Majkowski
Voorzitter
 mail
Hans Leufkens

 mail
Alex Schmeets

 mail
Ivo van der Zee

 mail
Technische Commissie - Mail
Berry Meesters
Voorzitter
 mail
Gladys van Schoonhoven van Beurden
Technisch Directeur
 mail
Eric Neervoort
Coördinator Senioren
 mail
Étienne Willems
Prestatieve lijn Jongens en Meisjes
 mail
Patricia Stoot
Breedtesport Jongens
 mail
Elza Tindemans
Breedtesport Jongens
 mail
Anne-Marie Leufkens
Breedtesport Meisjes
 mail
Étienne Willems
Opleidingscoördinator Jeugd
 mail
Sander Boumen
Coördinator Training
 mail
Keepersclub
Paul Santegoets
Coördinator keepers
 mail
Wedstrijdsecretariaat & Veldindeling - Mail
Elly Langer - Welzen
Wedstrijdsecretariaat & Veldindeling
 mail
Ronald van Hengel
Wedstrijdsecretariaat & Veldindeling Jongste Jeugd
Zaalhockey - Mail
Eric Neervoort
Bestuurslid
Marc Schnabel
Coördinator Zaalhockey
 mail
Baer Adriaens

 mail
Richard Gilissen

 mail
Ronald van Hengel

 mail
Kees de Nijs

 mail
Richard Verkijk

 mail
Roland Wedler

 mail