1bannermhc2.jpg 2 (1 van 2).jpg 2bannermhc.jpg header-3.jpg header.jpg header3.jpg header5.jpg shootout4.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Keepers - Jongste Jeugd Trainingsgroep KG6 - AB
17:00 - 18:15 JF1 Youran Dassen KG7 - A
17:00 - 18:15 JF2 Olivier van der Molen KG7 - B
17:00 - 18:15 MF1 Luca Berghof KG4 - ABC
17:00 - 18:15 MF2 Frederike Adriaens
Sonja Henfling
KG4 - ABC
17:00 - 18:15 MF3 Jasper Schambergen KG4 - ABC
17:00 - 18:15 MF4 Femke Hermans KG4 - ABC
17:00 - 18:15 MF5 Jasmijn Lindenbergh KG4 - D
18:00 - 19:00 Keepers Trainingsgroep KG6 - AB
18:15 - 19:30 JD2 Jasper Schambergen
Jeroen Passier
KG4 - AB
18:15 - 19:30 MB3 Hans Ader KG8 - AB
18:15 - 19:30 MC1 Diemar Tonningen KG6 - CD
18:15 - 19:30 MC3 Femke Hermans KG8 - CD
18:15 - 19:30 MD3 Luca Berghof KG4 - CD
19:00 - 20:00 Keepers Trainingsgroep KG6 - AB
19:30 - 20:45 JC2 River Stassen KG4 - AB
19:30 - 20:45 MA3 Diemar Tonningen KG6 - CD
19:30 - 20:45 MA4 Hans Ader KG8 - AB
19:30 - 20:45 MA5 KG8 - AB
20:45 - 22:30 D2 Raoul Honings KG6 - CD
20:45 - 22:30 D7 KG4 - AB
21:00 - 22:30 Keepers Trainingsgroep KG6 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 J6E1 KG4 - C 1x JA1
17:00 - 18:15 J8E1 KG4 - A 1x JB1
17:00 - 18:15 J8E2 Bas Hamaekers KG4 - B
17:00 - 18:15 M6E1 KG6 - A 1x MA1
17:00 - 18:15 M6E2 Anna Henfling
Cecilia Beerkens
KG6 - B
17:00 - 18:15 M6E3 Anne-Sophie Prickartz
Elise Osterhaus
KG6 - C
17:00 - 18:15 M6E4 Daniëlle Jongenburger KG6 - D
17:00 - 18:15 M8E1 Puck Hamaekers KG7 - A
17:00 - 18:15 M8E2 Ernest Lempers KG7 - B
17:00 - 18:15 M8E3 KG7 - C 1x MB1
17:00 - 18:15 M8E4 KG7 - D 1x MB1
18:15 - 19:30 JC1 Dominique Winkens
Daan Lamée
KG4 - AB
18:15 - 19:30 JD1 Frank Dieteren
Janick Soudant
KG6 - CD
18:15 - 19:30 MB4 Bas Hamaekers KG4 - CD
18:15 - 19:30 MD1 Étienne Willems
Bas van Grol
KG6 - AB
18:15 - 19:30 MD2 Mirte van Hees KG8 - AB
18:15 - 19:30 MD4 Patrick Maas KG8 - CD
18:15 - 19:30 MD5 Roger van den Bosch KG7 - AB
18:15 - 19:30 MD6 Tanja Meijers - Wijnen
Charlotte Schambergen- Maurer
KG7 - CD
19:30 - 20:45 JA1 Jorrit Steinweg
Roald van der Harst
KG8 - CD
19:30 - 20:45 JB1 Dennis Candel KG6 - AB
19:30 - 20:45 JB2 Janick Soudant KG7 - AB
19:30 - 20:45 MA1 Michiel Stap KG4 - AB
19:30 - 20:45 MA2 Femke Slijpen KG7 - CD
19:30 - 20:45 MB1 Raoul Honings KG4 - CD
19:30 - 20:45 MB2 Baer Adriaens KG6 - CD
19:30 - 20:45 MC2 KG8 - AB
20:45 - 22:30 D1 Étienne Willems KG6
20:45 - 22:30 D3 KG8 - CD
20:45 - 22:30 D4 KG7 - AB
20:45 - 22:30 D6 KG7 - CD
20:45 - 22:30 H1 Michiel Stap KG4
20:45 - 22:30 H2 KG8 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:30 Instroom E / D Trainingsgroep KG4 MD 1e jaars
15:30 - 17:00 Instroom E / D Trainingsgroep KG4 MD 2e jaars
15:30 - 17:00 Instroom E / D Trainingsgroep KG6 JD 1e en 2e jaars
17:00 - 18:00 benjamins Étienne Willems KG4 - AB
17:00 - 18:00 JF3 KG4 - CD
17:00 - 18:00 MF6 KG4 - CD
17:00 - 18:00 MF7 KG4 - CD
18:15 - 19:30 JC3 Maria Kolber KG7 - AB
18:15 - 19:30 MA1 Michiel Stap KG4 - AB
18:15 - 19:30 MB3 Hans Ader
Roos Neervoort
KG4 - CD
18:15 - 19:30 MC1 Diemar Tonningen
Ralph Jacobs
KG6 - CD
18:15 - 19:30 MC2 Kelly Geijsen KG6 - AB
18:15 - 19:30 MC4 Imke Janssen KG8 - CD
18:15 - 19:30 MC5 Kim Wehrens KG8 - AB
19:30 - 20:45 JB1 Dennis Candel KG6 - AB
19:30 - 20:45 MA4 Diemar Tonningen KG4 - CD
19:30 - 20:45 MA5 KG4 - CD
19:30 - 20:45 MB2 Baer Adriaens KG4 - AB
19:30 - 20:45 MB5 Hans Ader
Roeland Janssen
KG6 - CD
19:30 - 20:45 MC3 Imke Janssen KG7 - AB
20:45 - 22:30 Trimhockey Trainingsgroep KG6 Diemar Tonningen
20:45 - 22:30 UM SPORT Trainingsgroep KG7
20:45 - 22:30 D2 Étienne Willems KG4 - AB
20:45 - 22:30 Jong Heren 1 KG4 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 JF1 Hans Jr. Leufkens KG6 - C
17:00 - 18:15 JF2 Ewout Eenhoorn KG6 - D
17:00 - 18:15 MF1 Luca Berghof KG4 - ABC
17:00 - 18:15 MF2 Wouter Pelkmans KG4 - ABC
17:00 - 18:15 MF3 Jasper Schambergen KG4 - ABC
17:00 - 18:15 MF4 Daniëlle van de Beek KG4 - ABC
17:00 - 18:15 MF5 KG4 - D
18:15 - 19:30 H1 Michiel Stap KG4
18:15 - 19:30 JC2 River Stassen KG7 - AB
18:15 - 19:30 JD1 Frank Dieteren
Janick Soudant
KG8 - AB
18:15 - 19:30 JD2 Jasper Schambergen
Jeroen Passier
KG8 - CD
18:15 - 19:30 MD2 Mirte van Hees KG6 - AB
18:15 - 19:30 MD4 Patrick Maas KG6 - CD
19:30 - 20:45 Keepers Trainingsgroep KG4 - CD
19:30 - 20:45 JB2 Janick Soudant KG7 - CD
19:30 - 20:45 JC1 Daan Lamée
Dominique Winkens
KG6 - AB
19:30 - 20:45 MA2 Bas Meijers KG6 - CD
19:30 - 20:45 MA3 Mirte van Hees KG7 - AB
19:30 - 20:45 MB1 Raoul Honings KG4 - AB
19:30 - 20:45 MB4 Oliver Onions KG8 - AB
19:30 - 20:45 MB5 Hans Ader
Roeland Janssen
KG8 - CD
20:45 - 22:30 Trainingsleden (MSHC) Trainingsgroep KG7 - AB
20:45 - 22:30 D5 KG8 - AB
20:45 - 22:30 H2 KG4 - AB
20:45 - 22:30 H3 KG4 - CD
20:45 - 22:30 H4 KG6 - AB
20:45 - 22:30 Veteranen B KG6 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 J6E1 Sjoerdje Dethmers KG7 - C
17:00 - 18:15 J8E1 Bas van Grol KG7 - A
17:00 - 18:15 J8E2 River Stassen KG7 - B
17:00 - 18:15 M6E1 Guusje Creemers KG6 - A
17:00 - 18:15 M6E2 Anna Henfling
Ellemijn Montulet
KG6 - B
17:00 - 18:15 M6E3 Kiki Bessems KG6 - C
17:00 - 18:15 M6E4 Sharon van Gool KG6 - D
17:00 - 18:15 M8E1 Amber van den Bosch
Anouk Graven
KG4 - A
17:00 - 18:15 M8E2 Ernest Lempers KG4 - B
17:00 - 18:15 M8E3 Nora Lindenbergh KG4 - C
17:00 - 18:15 M8E4 Maarten Wellens KG4 - D
17:00 - 18:15 MD5 Roger van den Bosch KG8 - AB
17:00 - 18:15 MD6 Charlotte Schambergen- Maurer
Tanja Meijers - Wijnen
KG8 - CD
18:15 - 19:30 JC3 Bas van Grol KG6 - AB
18:15 - 19:30 MA1 Michiel Stap KG4 - CD
18:15 - 19:30 MC2 KG4 - AB
18:15 - 19:30 MC5 Jessica Heuperman KG6 - CD
18:15 - 19:30 MD1 Étienne Willems KG8 - AB
18:15 - 19:30 MD3 Luca Berghof KG8 - CD
19:30 - 20:45 JA1 Jorrit Steinweg
Roald van der Harst
KG8 - AB
19:30 - 20:45 JB1 Dennis Candel KG4 - CD
19:30 - 20:45 JC1 Daan Lamée
Dominique Winkens
KG4 - AB
19:30 - 20:45 MB1 Raoul Honings KG6 - AB
19:30 - 20:45 MB2 Baer Adriaens KG8 - CD
19:30 - 20:45 MC1 Ralph Jacobs KG6 - CD
19:30 - 20:45 MC4 KG7 - AB Dames 1
20:45 - 22:30 D1 Étienne Willems KG4
20:45 - 22:30 H1 Michiel Stap KG6